Fjalë Kyçe

Kosovë U17 – Greqi U17, ky është rezultati final i takimit

Kosovë U17 – Greqi U17, ky është rezultati final i takimit

Kombëtarja e Kosovës U17 ka zhvilluar ndeshjen e radhës kualifikuese për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Kosova U17 dhe Greqia U17 janë përballur sot në sfiden e cila ka përfunduar me fitoren e Greqisë me rezultatin 2:0.

Të dy golat i ka shënuar Tzolis. /Gazeta Alo