Fjalë Kyçe

Kosovë U17 – Greqi U17, ky është rezultati nga pjesa e parë

Kosovë U17 – Greqi U17, ky është rezultati nga pjesa e parë

Kombëtarja e Kosovës U17 është duke zhvilluar ndeshjen e radhës kualifikuese për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Kosova U17 dhe Greqia U17 kanë përfunduar 45-së minutat e parë të kësaj sfide tejet të rëndësishme.

Djelmoshat e Besnik Kollarit janë duke pësuar humbje me rezultatin 2:0.

Të dy golat i ka shënuar Tzolis. /Gazeta Alo