Fjalë Kyçe

Kosovë U17- Spanjë U17, mbyllet sfida me këtë rezultat

Kosovë U17- Spanjë U17, mbyllet sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar sfida ndërmjet Kombëtares së Kosovës U17 dhe Spanjës U17, shkruan GazetaAlo.

Kombëtarja spanjolle ka shënuar fitore me rezultatin minimal 1:0.

Golin e vetëm në këtë përballje e ka shënuar Moreno në minutën e 54.

Ndeshja ishte e vlefshme për kualifikimet në EURO 2020. /GazetaAlo