Fjalë Kyçe

Kreu i PSG-së takon babain e Isco-s

Kreu i PSG-së takon babain e Isco-s

Mesfushori i Real Madridit, Isco duket se është afër transferimit tek klubi i madh francez, PSG, transmeton Gazeta Alo.

Presidenti i kampionëve në fuqi të Francës, Nasser Al-Khelaifi, sipas medieve franceze, është takuar me babain dhe agjentin e spanjollit.

Isco nuk po kalon periudhë të mirë tek gjiganti spanjoll, dhe duket se ardhmja e reprezentuesit te Spanjës, do të jetë larg “Bernabeut”.

“Presidenti i PSG-së, Nasser Al-Khelaifi është takuar me babain dhe këshilltarin e ISCO-s”, shkruajnë mediet franceze.

Ndryshe, Isco prej kohësh është edhe në shënjestër te Juventusit. /Gazeta Alo/