Fjalë Kyçe

Kualifikimet EURO 2020: Këto sfida luhen sot

Kualifikimet EURO 2020: Këto sfida luhen sot

Sot në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020 do të zhvillohen disa super përballje, shkruan Gazeta Alo.

Sfida e cila vlersohet si më interesante do të zhvillohet në Zvicër ku do të përballen Zvicra dhe Danimarka nga ora 20:45.

Këro janë të gjitha përballjet kulifikuese të ditës së sotme. /Gazeta Alo.