Fjalë Kyçe

Kualifikimet për EURO 2020, rezultatet e ndeshjeve të sontme

Kualifikimet për EURO 2020, rezultatet e ndeshjeve të sontme

Kanë përfunduar takimet e ditës së sotme në kuadër të kualifikimeve për EURO 2020, shkruan Gazeta Alo.

Super përballja e mbrëmjes është zhvilluar në Amsterdam ku janë takuar Holanda dhe Gjermania.

Kjo sfidë ka përfunduar me rezultatin 2:3 në favor të Kombëtares së Gjermanisë. /Gazeta Alo.

Rezultatet e takimeve të tjera janë :