Fjalë Kyçe

Kush po i mungon Afërdita Dreshajt?

Kush po i mungon Afërdita Dreshajt?

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj është mjaft e afërt me motrën e saj, Jehonën.

Afërdita ka hedhur një imazh në InstaStory teksa thotë se po i mungon motra e saj, Jehona Dreshaj, shkruan lajmi.net.

“Më mungon”, ka shkruar ajo.

Dreshaj të shumtën e kohës e kalon me familje, e posaqërisht me Jehonën të cilat nuk ndahen për asnjë moment.

Ndryshe, ajo u martua në qershor të vitit të kaluar me hokeistin çek, Jakub Kindl.