Fjalë Kyçe

Ky do të jetë gjyqtari i ndeshjes, Liverpool – Barcelona

Ky do të jetë gjyqtari i ndeshjes, Liverpool – Barcelona

Cuneyt Cakir do të jetë gjyqtari i ndeshjes në mes të Liverpoolit dhe Barcelone, shkruan Gazeta Alo.

Liverpool dhe Barcelona do të luajn ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve ditën e martë me fillim nga ora 21:00.

Përballja e parë e zhvilluar në Camp Nou ka përfunduar me fitoren e Barcelonës me.rezultatin 3:0. /GazetaAlo