Fjalë Kyçe

Ky është baxhanaku i Selatin Janjevës, që u sulmuan mbrëmë me armë zjarri

Ky është baxhanaku i Selatin Janjevës, që u sulmuan mbrëmë me armë zjarri

Mbrëmë në Novi-Pazar ka ndodhur një ngjarje e rëndë, ku persona të panjohur kanë vrarë pronarin e agjencisë turistike “Selo Tours” në Prishtinë dhe kanë plagosur baxhanakun e tij.

IndeksOnline mëson se i plagosuri në këmbë quhet Poloviq, ndërsa njihet me njofën “Zhuti”.

Vrasja e Selatin Janjevës, pronar i agjencisë turistike “Selo Tours” ndodhi pas një mosmarrëveshjeje familjare me dorasin.