Fjalë Kyçe

Ky është çmimi i biletave për derbin, Prishtina – Feronikeli

Ky është çmimi i biletave për derbin, Prishtina – Feronikeli

Prishtina dhe Feronikeli do të përballen në takimin derbi të kësaj jave në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan GazetaAlo.

Skuadra nga kryeqyteti me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar për çmimin e biletave për këtë sfidë.

Derbi i kësaj jave luhet nesër (e mërkurë) në stadiumin “Fadil Volrri” nga ora 17:00.

Ky është çmimi i biletave;

Tribuna lindore 2 euro.
Tribuna veriore (vetëm për tifozët mysafir) 2 euro.
Tribuna perëndimore 3 euro.
Tribuna VIP 5 euro. /GazetaAlo.