Fjalë Kyçe

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen, Ballkani – Prishtina

Ky është çmimi i biletave për ndeshjen, Ballkani – Prishtina

Prishtina udhëton në Therandë për tu përballur me Ballkanin në takimin e javës së 24-të të IPKO Superligës së Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Kjo sfidë luhet në stadiumin e qytetit në Therandë me fillim nga ora 14:00.

Ndërsa çmimi i biletave do të jetë 2 euro (gratis për femra dhe nxënës). /Gazeta Alo.