Fjalë Kyçe

Ky është i riu që humbi jetën në Rugovë pasi ra në lumë

Ky është i riu që humbi jetën në Rugovë pasi ra në lumë

Një i ri nga Prishtina ka humbur jetën sot në Rugovë pasi ka rënë nga një lartësi, derisa ishte duke u shëtitur me shokët e tij.

Policia e ka konfirmuar rastin dhe ka njoftuar se i riu ka vdekur pasi ka rënë në lumë.

Sinjali mëson se viktima është Egzon Ademaj.