Fjalë Kyçe

Ky është lojtari të cilin Courtois e dëshiron te Reali

Ky është lojtari të cilin Courtois e dëshiron te Reali

Portieri i Real Madridit, Thibaut Courtois dëshiron të luajë së bashku me ish-shokun e tij te skuadra e Chelseat, Eden Hazard, shkruan GazetaAlo.

Courtois kaloi katër vjet përkrah sulmuesit në Stamford Bridge, duke fituar dy tituj të Premier League.

Dhe ai do të donte të luante sërish me 28-vjeçarin në Bernabeu./GazetaAlo.