Fjalë Kyçe

Ky është reagimi i SC Gjilanit, pas vdekjës së papritur të tifozit të tyre

Ky është reagimi i SC Gjilanit, pas vdekjës së papritur të tifozit të tyre

Skuadra e Gjilanit ka reaguar me anė tė njė Telegram ngushëllimi pėr familjarėt e tifozit tė skuadres Leonit Osmani, shkruan GazetaAlo.

SC Gjilani dërgon telegram ngushëllimi familjes së Leonit Osmanit dhe gjithë simpatizantëve të klubit “Skifterat”

“E nderuara familje Osmani dhe anëtarë e simpatizantë të klubit,

Me dhimbje të thellë e pranuam lajmin për ndarjen nga jeta të anëtarit tonë besnik Leonit Osmani, ndaj përmes këtij telegrimi u shprehim ngushëllimet më të sinqerta.

Dhimbja juaj është edhe dhimbja jonë. Qoftë i përhershëm kujtimi për Leonitin”.

SC Gjilani
12 shkurt, 2019