Fjalë Kyçe

Ky është rezultati i sfidës së zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ky është rezultati i sfidës së zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ka përfunduar takimi i fundit i javës së 24 në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Përballja e luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri”, ndërmjet Flamurtarit dhe Feronikelit ka përfunduar me rezultatin e barabart 0:0.

Pas kësaj sfide Feronikeli mbetet lider i Superligës me 56 pikë, ndërsa Flamurtari rënditet në pozitën 9-të me 29 pikë të tubuara. /Gazeta Alo