Fjalë Kyçe

Ky është sekreti i suksesit të Ronaldos

Ky është sekreti i suksesit të Ronaldos

Pavarësisht viteve mbi shpinë, Cristiano Ronaldo vijon të zhvillojë një sezon prej protagonisti me fanellën e Juventusit, pasi po udhëheq bardhezinjtë drejt titullit të 8 kampion radhazi.

Megjithatë, edhe e fejuara e tij, Georgina Rodriguez nuk mbetet pas, sepse vijon të shkëlqejë në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit e saj të shumtë.

Së fundi Georgina ka postuar disa foto vërtetë “të nxehta”, duke rikujtuar edhe njëherë se pas formës së mrekullueshme të Ronaldos, fshihet pikërisht një modele bukuroshe dhe seksi si ajo.