Fjalë Kyçe

Ky është takimi derbi i kësaj jave në Superligë

Ky është takimi derbi i kësaj jave në Superligë

Superliga e Kosovës zhvillon javën e radhës këtë fundjavë, shkruan GazetaAlo.

Padyshim se kjo javë do të na sjell disa super përballje.

Por takimi i cili pritet me kërshëri të madhe është ai ndërmjet, Feronikelit dhe Llapit.

Kjo supersfidë zhvillohet ditën e diel nga ora 13:00. /GazetaAlo