Fjalë Kyçe

Ky është transferimi i ri i Barcelonës

Ky është transferimi i ri i Barcelonës

Alberto Moreno në fund të stinorit do të largohet nga skuadra e Liverpoolit, shkruan Gazeta Alo.

Mediat e njohura evropiane bëjnë të ditur se Moreno tanimë është lojtar i Barcelonës.

Sipas njoftimeve, Alberto Moreno ka nënshkruar një kontratë dy vjeçare me Barcelonën dhe ai do të bashkohet zyrtarisht me ekipin. /Gazeta Alo.