Fjalë Kyçe

Ky është vendimi i Real Madridit për Solarin

Ky është vendimi i Real Madridit për Solarin

Santiago Solari i ka ditët e numruara te skuadra e Real Madridit, shkruan GazetaAlo.

Trajneri aktual i madrilianëve nuk do të jetë më trajner i kësaj skuadre dhe pritet vetëm momenti se kur do të zyrtarizohet ndërprerja e bashkpunimit, raporton goal.com.

Rezultatet katastrofale të skuadres e kanë shtyrë bosin e Realit, Fiorentino Perez që të kërkoj një trajner të ri.

Goal.com raporton se tanimë takimi Perez – Zidan ka filluar dhe pritet një rikthim senzacional i francezit në Santiago Bernabeu. /GazetaAlo