Fjalë Kyçe

Ky ishte misioni i trajnerit të Llapit në takimin, Liria – Feronikeli

Ky ishte misioni i trajnerit të Llapit në takimin, Liria – Feronikeli

Feronikeli ka fituar sot duelin e xhiros 18 me Lirinë dhe tani i prinë renditjes në Ipko Superligë për faktin se edhe Prishtina është mposhtur nga Flamurtari.

Skuadra e Zekirija Ramadanit triumfoi 2:0 në Prizren me golat e Kastriot Rexhës.

Ndërkohë, në mesin e shikuesve në stadiumin ‘Përparim Thaqi’ ishte edhe trajneri i Llapit, Zekirija Ramadani.

Ai kishte udhëtuar enkas për ta parë Feronikelin pasi me këtë skuadër ndeshet të dielën në Drenas.

Rexhepi është parë teksa shoqërohej nga anëtari i kryesisë së Llapit, Baki Osmani.