Fjalë Kyçe

Ky mund të jetë befasia e Real Madridit

Ky mund të jetë befasia e Real Madridit

Skuadra e Real Madridit pritet të nis furishëm merkaton e verës, shkruan Gazeta Alo.

Flitet për disa transferime të bujshme nga madrilianët.

Njëri nga ta mund të jetë edhe ylli i PSG, Adrien Rabiot i cili mund të jetë blerja surprizë e Real Madridit këtë verë.

Si Zidane ashtu edhe Perez e pëlqejnë lojtarin dhe fakti që ai është tashme një lojtsr i lirë e lehtëson operacionin.

PSG beson se lojtari ka një marrëveshje me Real Madridin. /Gazeta Alo.

[AS]