Fjalë Kyçe

Ky pritet të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane

Ky pritet të jetë transferimi i parë i Zinedine Zidane

Zinedine Zidane është rikthyer sërish si trajner i Real Madridit, shkruan GazetaAlo

Hazard është emri i parë që pritet të përforcojë skuadren pas rikthimit të Zidane.

Ai është favoriti kryesor dhe Real Madridi tashmë po punon për blerjen e tij.

Hazard theksoi që ka marr vendimin për të ardhmen por nëse Chelsea do të ketë merkaton e bllokuar, lëvizja e tij do të jetë shumë e komplikuar, raporton Marca. /GazetaAlo