Fjalë Kyçe

Lajm i hidhur: Ndërron jetë polici kosovar që ishte i prekur me Covid-19

Lajm i hidhur: Ndërron jetë polici kosovar që ishte i prekur me Covid-19

Ka ndërruar jetë polici kosovar, Mehdi Januzaj. Kjo është bërë e ditur nga Mihane Hoxha.

“Lajm i hidhur!  Ndahet nga jeta Rreshter Mehdi Januzaj, i cili ishte polici i pare ne Kosove i prekur me COVID-19, e te cilin e mundi pas disa javesh. Kurse, per fat te keq nuk i mbijetoi semundjes se kancerit.

Mehdiun do ta kujtojme njeri shume te mire, profesional dhe bashkepunues! Ngushellime familjes, kolegeve dhe shoqërisë”, ka shkruar ajo në Facebook.