Fjalë Kyçe

Lajm i keq për Prishtinën para duelit me Lirinë

Lajm i keq për Prishtinën para duelit me Lirinë

Skuadra prizrenase pas humbjes nga Feronikeli kumtoi lajmin se në kryeqytet do të ketë krejtësisht një fytyrë tjerë përballë Prishtinës që ka humbur dy ndeshjet e pranverës.

“Skuadrën e vërtetë të Lirisë do ta shihni në ndeshje ndaj Prishtinës”, është shprehur trajneri italian, Voinenzo Alberto Annese.

Dy skuadrat me traditë në futbollin kosovar, Prishtina dhe Liria takohen të dielën prej orës 13:00.