Fjalë Kyçe

Lajm i mirë për KEK-un para sfidës ndaj Prishtinës

Lajm i mirë për KEK-un para sfidës ndaj Prishtinës

Lajm i mirë për elektricistët pasi Isa Eminhaziri është i gatshem për takimin ndaj Prishtinës, shkruan GazetaAlo.

Eminhaziri nuk u paraqit ndaj Ferizajit në ndeshjen e fundit dhe ishte në dyshim për takimin me Prishtinën, por Rahoveciasi pohon që do jetë në fushë ndaj skudrës nga kryeqyteti.

Si duket periudha e mungesave te KEK-u do të përfundojë këtu, me të vetmin te suspenduar Drin Hoden.

KEKu dhe Prishtina përballen nesër në Kastriot me fillim nga ora 13:30. /GazetaAlo