Fjalë Kyçe

Lajm i mirë për Milanin para sfides ndaj Juventusit

Lajm i mirë për Milanin para sfides ndaj Juventusit

Milan dhe Juventus do të përballen në fudnjavë në takimin derbi të Serie A, shkruan Gazeta Alo.

Sipas Sky yjet e Milanit Suso dhe Kessie jane rikuperuar plotësisht dhe do të jenë të gatshëm për sfidën ndaj Juventusit.

Të dy futbollistët janë stërvitur sot me grupin tjetër të skuadres. /Gazeta Alo