Fjalë Kyçe

Lajmi i ditës, Neymar te Real Madridi

Lajmi i ditës, Neymar te Real Madridi

Marca ditën e sotme ka lëshuar një lajm të papritur për brazilianin Neymar, shkruan Gazeta Alo.

Babai i Neymar ka informuar drejtuesit e Real Madridit se lojtari dëshiron të ndryshojë ambient në këtë verë.

PSG është e informuar për këtë dhe duke mare parasysh edhe elemenimin e hershëm në Champions, i kanë propozuar lojtarit një kontratë të përmiresuar në termat financiar.

Real Madridi kërkon nga Neymar t’a bëj këtë lëvizje të mundur, raporton Marca. /Gazeta Alo.