Fjalë Kyçe

Lajmi i fundit: Ismet Munishi jep dorëheqje nga Vëllaznimi

Lajmi i fundit: Ismet Munishi jep dorëheqje nga Vëllaznimi

Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje nga pozita e trajnerit të KF Vëllaznimit pas humbjes nga KF Trepça ’89 në kuadër të Kupës së Kosovës, raporton Insporti.com.

Ismet Munishi për Insportin ka konfirmuar se ka dhënë dorëheqje dhe se është ndarë miqësisht me presidentin e klubit, Agim Cana.

Ismet Munishi ka dhënë dorëheqje për shkak të humbjes nga Trepça 89 me rezultatin 0:4.