Fjalë Kyçe

Lajmi i fundit, Milan e dënon Kessien

Lajmi i fundit, Milan e dënon Kessien

Skuadra e Milanit e ka dënuar yllin e skuadres për shkak të incidentit në ndesjen e fundit të Milanit, shkruan Gazeta Alo.

Pas takimit të sotëm në Casa Milan midis Leonardos dhe Kessie, klubi i Milanit ka vendosur ta dënoj Kessien me 40.000 euro.

Kessie e ka pranuar gjobën, ka kërkuar falje dhe më pas nuk ka humbur kohë por është nisur për në Milanello që të bashkohet me skuadrën në stërvitje. /GazetaAlo