Fjalë Kyçe

Lajmi i fundit për lëndimin e Ronaldos

Lajmi i fundit për lëndimin e Ronaldos

Cristiano Ronaldo ka pësuar një lëndim në sfiden Portugali-Serbi, shkruan Gazeta Alo.

Skuadra e Juventusit ka njoftuar se Ronaldo ka kryer disa analiza në Portugali që kanë parë një dëmtim në muskujt fleksorë të kofshës së djathtë.

Gjendja e tij do të monitorohet në ditët e ardhshme dhe portugezi do të bëjë sërish kontrolle për të vendosur kohët e rekuperimit. /Gazeta Alo.