Fjalë Kyçe

Lajmi i fundit: Vetëvritet një grua me litar në Gjakovë, policia jep detaje

Lajmi i fundit: Vetëvritet një grua me litar në Gjakovë, policia jep detaje

Një grua e moshës 45-vjeçare ka kryer vetëvrasje me litar në Gjakovë.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në një kthinë pas shtëpisë së saj, ku pastaj edhe është gjetur nga familjarët e saj, shkruan Gazeta Sinjali.

Lajmi u bë i ditur nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj.

“Vendit te ngjarrjes i janë përgjigjur patrulla policore dhe mjeku kujdestar i cili dhe ka konstatuar vdekjen. Është njoftuar prokurori kujdestar, i cili ka urdhëruar që trupi i pajetë të dergohet për obdukcion në IML-e “, ka thënë Gjurkaj.