Fjalë Kyçe

Lajmi i mbrëmjes, Suarez drejt Anglisë, e duan dy gjigantët e Premier Leagues

Lajmi i mbrëmjes, Suarez drejt Anglisë, e duan dy gjigantët e Premier Leagues

Muaji janar mund të jetë fundi i Denis Suarezit tek Barcelona.

Suarez nuk po kalon periudhë të mirë tek “Blaugranat”, dhe e ardhmja e tij pritet të jetë larg ‘Camp Nout’.

Sipas medieve spanjolle, Chelsea dhe Arsenali janë dy klubet angleze që janë të interesuara për spanjollin.

“Chelsea dhe Arsenal garojnë për lojtarin e Barcelonës, Denis Suarez”, shkruajnë mediet iberike.