Fjalë Kyçe

Lajmi i mirë: Edhe një person shërohet nga koronavirusi, lirohet për në shtëpi

Lajmi i mirë: Edhe një person shërohet nga koronavirusi, lirohet për në shtëpi

Personi nga Janjeva që kishte rezultuar pozitiv me koronavirus është liruar sot nga Klinika Infektive, pasi gjendja e tij është e mirë, dhe është shëruar.

Kështu ka bërë të ditur, një familjar i personit me prekur nga koronavirusi.

“Elhamdulilah i dyshuari me virus nga Janjeva eshte liruar nga spitali dhe tash gjendja e tij eshte e mire Lutemi per shendetin e tij dhe te gjithe te infektuarve dhe te dyshuarve ne vend dhe ne gjithe boten”, ka shkruar Gajtani.

Elhamdulilah i dyshuari me virus nga Janjeva eshte liruar nga spitali dhe tash gjendja e tij eshte e mire Lutemi per…

Gepostet von Shemsi Gajtani am Mittwoch, 25. März 2020