Fjalë Kyçe

Lazio – Milan, formacionet e mundshme

Lazio – Milan, formacionet e mundshme

Lazio dhe Milan do të takohen sonte në gjysmëfinale të kupës së Italisë, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet e mundshme të përballjes e cila nis nga ora 21:00.

Këto janë formacionet.

LAZIO (4-2-3-1): Strakosha; Marusic, Leiva, Acerbi, Lulic; Badelj, Parolo; Romulo, Milinkovic-Savic, Correa; Immobile.

MILAN (4-3-3): Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Laxalt; Kessié, Bakayoko, Paquetà; Suso, Piatek, Borini. /GazetaAlo