Fjalë Kyçe

Lazio – Milan, formacionet zyrtare

Lazio – Milan, formacionet zyrtare

Lazio dhe Milan do të takohen sonte në gjysmëfinale të kupës së Italisë, shkruan GazetaAlo.

Tanimë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare të përballjes e cila nis nga ora 21:00.

Këto janë formacionet.

Lazio: Strakosha; Marusic, Leiva, Acerbi, Lulic; Romulo, Badelj, Parolo; Correa, Milinkovic-Savic; Immobile.

AC Milan: Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Laxalt; Kessie, Bakayoko, Paquetà; Suso, Piatek, Borini. /GazetaAlo