Fjalë Kyçe

Lazio -Milan, kjo skuadër është favorit sipas bastoreve

Lazio -Milan, kjo skuadër është favorit sipas bastoreve

Lazio dhe Milan do të takohen sonte në gjysmëfinale të kupës së Italisë, shkruan GazetaAlo.

Kjo sfidë padyahim pritet të jetë një përballje fantastike kur kemi parasysh rëndësin e takimit.

Sipas bastoreve sportive favorit në këtë sfidë është Lazio.

Fitorja e Lazios është koutuar me 2.35, fitorja e Milanit me 3.10, ndërsa barazimi me 3.30. /GazetaAlo