Fjalë Kyçe

Lazio – Milan, ky është rezultati nga pjesa e parë

Lazio – Milan, ky është rezultati nga pjesa e parë

Ka përfunduar pkesa e parë e gjysmëfinales së kupës së Italisë ndërmjet, Lazio dhe Milan, shkruan GazetaAlo.

Ndeshja e cila po zhcillohet në ‘Olimpico’, të Romës ka përfunduar me.rezultatin e barabart.

Rezultati momental, Lazio – Milan 0:0. /GazrtaAlo.