Fjalë Kyçe

Lazio – Milan, përfundon sfida me këtë rezultat

Lazio – Milan, përfundon sfida me këtë rezultat

Ka përfunduar gjysmëfinalja e parë e kupës së Italisë, shkruan GazetaAlo.

Sfida e zhvilluar në stadiumin ‘Olimpico’ të Romës, ndërmjet Lazios dhe Milanot ka përfunduar me rezultatin e barabrt.

Edhe përkundër disa rasteve nga të dyja palët rezultati final doli të jetë ai i fillimit Lazio – Milan 0:0. /GazetaAlo