Fjalë Kyçe

Ledina Çelo pas shumë kohësh viziton Prishtinën

Ledina Çelo pas shumë kohësh viziton Prishtinën

Ledina Çelo e ka vizituar Prishtinën.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo ndodhet aktualisht në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram ku ka treguar se po kalon mjaft mirë dhe e kanë pritur mirë edhe në një kafene ku i kanë shkruar emrin në kafe.

Duhet kujtuar se Ledina është nuse Kosove, e martuar me ish boksierin Naim Kabashi me të cilin ka edhe fëmijë.