Fjalë Kyçe

Legjenda e futbollit nga kulla e Jasharajve uron 11 vjetorin e Pavarësisë

Legjenda e futbollit nga kulla e Jasharajve uron 11 vjetorin e Pavarësisë

Legjenda e futbollit shqiptar, Lorik Cana, nga kulla e Jasharajve e cila ndodhet në Prekaz, u ka uruar shqiptarëve 11 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Ai ka postuar një fotografi në Facebook, ku shihet së bashku me Rifat Jasharin dhe Elvis Naçin.

Më poshtë mund ta gjeni fotografinë që futbollisti Cana e ka postuar në Facebook.