Fjalë Kyçe

“Legjendat” me njoftim për ndeshjen ndaj Ferizajit

“Legjendat” me njoftim për ndeshjen ndaj Ferizajit

Tifo grupi i Llapit “Legjendat” janë organizuar për ta ndihmuar skuadren e tyre të zemres në takimin ndaj Ferizajit, shkruan Gazeta Alo.

Ky është njoftimi i Legjendave.

NJOFTIM

Kryesia e “LEGJENDAVE” ju njofton se në ndeshjen e së mërkures ndaj Ferizajt do grumbullohemi në stadiumin “Zahir Pajaziti”

Takohemi brenda në stadium, i japim motiv dhe përkrahje djelmoshave drejt fitores!

Bileta për të gjithë pa dallim kushton 1€

FORCA LEGJENDAT ⚪️🔵
FORCA LLAPI!⚪️