Fjalë Kyçe

‘Legjendat’ me njoftim të rëndësishëm para përballjes ndaj Feronikelit

‘Legjendat’ me njoftim të rëndësishëm para përballjes ndaj Feronikelit

Tifo-grupi i skuadres llapjane ‘Legjendat’, pritet të udhtojn drejt Drenasit të dielen ku zhvillohet super-ndeshja e kësaj jave në Superligë ndërmjet Feronikelit dhe Llapit, shkruan GazetaAlo.

Këtë e kanë bërë të ditur tifo grupi në faqen e tyre zyrtere në rrjetet sociale. /GazrtaAlo

Ky është njoftimi

Të dielën masovikisht në Drenas

Kryesia e Legjendave ju njofton se të dielën nga ora 13:00 në stadiumin “Rexhep Rexhepi” në Drenas zhvillohet ndeshja vendimtare për titull kampioni ndërmjet Feronikelit e Llapit.

Duke ditur rëndësinë e ndeshjes, “Legjendat” udhëtojnë drejt Drenasit me 2 autobusë për t’iu japur zemër futbollistëve drejt fitores së dytë kampionale dhe rrugëtimit drejt titullit kampion.

Takohemi tek Sheshi “4 heronjtë”, nisemi në ora 11:00 për në Drenas. Udhëtimi është kryer nga kryesia e Llapit, bileta hyrëse në stadium 2 euro.

#HajdeLLAPI
#Vazhdojmë
#LegjendatOnTour