Fjalë Kyçe

“Lidhni rrypat”, po kthehet Trepça e vjetër

“Lidhni rrypat”, po kthehet Trepça e vjetër

Emisioni sportiv “Favorit” në T7 ishte mjaft dinamik të dielën mbrëma.

Krahas Superligës dhe shumë temave të tjera, u diskutua edhe për Ligën e Parë.

Më saktësisht, në lidhje direkte foli kryetari i Trepçës, Nexhmedin Haxhiu.

Mitrovicasit ditë më parë e dhanë lajmin e madh duke treguar se Trepça po bëhet me donatorë, pa i specifikuar emrat e tyre, por që u zotuan se Trepça e vjetër po kthehet.

E për të dhënë më shumë detaje rreth këtyre të rejave tek “Xehetarët” u përkujdes kryetari Haxhiu.

Për ta parë të plotë emisionin “Favorit” në Youtube mund të klikoni më poshtë.