Fjalë Kyçe

Liga e Evropës: Rezultatet e takimeve

Liga e Evropës: Rezultatet  e takimeve

Kanë përfunduar të gjitha takimet e zhvilluara sonte në garën e Ligës së Evropës, shkruan GazetaAlo.

Humbja e Arsenalit nga BATE, dhe ajo e Lazios nga Sevila ishin befasit e mbrëmjes së sontme.

Rezultatet e të gjitha përballjeve të Ligës së Evropës janë këto: