Fjalë Kyçe

Liga e Evropës sjell përballje tejet interesante

Liga e Evropës sjell përballje tejet interesante

Pas Ligës së Kampionëve, edhe veprimtaria e dytë e klubeve të kontinentit, Liga e Evropës, nis fazën e eleminimeve,shkruan GazetaAlo.

Edh kjo garë padyshim se do të sjell përballje tejet të rëndësishme dhe interesante.

Këto janë përballjet të cilat zhvillohn sonte./GazetaAlo

18:55 BATE-Arsenal
18:55 Galatasaray-Benfica
18:55 Krasnodar-Bayer Leverkusen
18:55 Lazio-Sevilla
18:55 Olympiakos Piraeus-Dyn. Kyiv
18:55 Rapid Vienna-Inter
18:55 Rennes-Betis
18:55 Slavia Prague-Genk
21:00 Celtic-Valencia
21:00 Club Brugge KV-Salzburg
21:00 Malmo FF-Chelsea
21:00 Plzen-D. Zagreb
21:00 Shakhtar Donetsk-Eintracht Frankfurt
21:00 Sporting-Villarreal
21:00 Zurich-Napoli