Fjalë Kyçe

Liga e Kampionëve, këto janë rezultatet finale

Liga e Kampionëve, këto janë rezultatet finale

Barcelona dhe Liverpool janë kualifikuar në çerekfinale të Ligës së kampionëve, shkruan GazetaAlo.

Barcelona ka mposhtur Lyonin me rezultatin 5:1, ndërsa Liverpooli në udhëtim ka mposhtur Bayern Munichin me rezultatin 3:1.

Këto rezultate i dërgojnë më tej Barcelonën dhe Liverpoolin pasi përballjet e para janë mbyllur pa gola 0:0. /GazetaAlo