Fjalë Kyçe

Liga e Kampionëve vjen sonte me ndeshje të zjarrta

Liga e Kampionëve vjen sonte me ndeshje të zjarrta

Liga e kampionëve vjen somte me dy super përballje të 1/8-së së finales, shkruan GazetaAlo.

Porto – Roma dhe PSG – Man Utd luajn sot ndeshjet e kthimit të cilat pritet të jenë interesante.

Përballjet e para kanë përfunduar me këro rezultate.

Roma – Porto 2:1 dhe Man Utd – PSG 0:2.

Sonte sfidat luhen nga ora 21:00. /GazetaAlo