Fjalë Kyçe

Liga e Parë, super përballja luhet në Gjakovë

Liga e Parë, super përballja luhet në Gjakovë

Java e 19-të e Ligës së Parë vjen sot me ndeshje tejet interesante, shkruan GazetaAlo.

Sfida kryesore padyshim se do të jetë sfida e cila luhet në qytetin e Gjakovës ndërmjet, Vëllaznimit dhe Dukagjinit.

Këto janë sfidat e kësaj jave të cilat nisin nga ora 13.00.

Besa – Fushë Kosova
Vëllaznimi – Dukagjini
Trepça – Istogu
Vitia – Bashkimi (K)
Kika – 2 Korriku
Vllaznia (P) – Vushtrria. /GazetaAlo