Fjalë Kyçe

Liga e Vereranëve vjen sot me përballjen e parë të kësaj jave

Liga e Vereranëve vjen sot me përballjen e parë të kësaj jave

Këtë javë zhvilohen ndeshjet e Xhiros së 4 në kupën e Kosovës për Veteranët e Futbollit, shkruan GazetaAlo.

Edhe kjo xhiro pritet të na dhurojë përballje interesante dhe tejet atraktive.

Ndeshja e parë e kësaj jave luhet sot, ku skuadra e Vereranëve të Vjosës takohet me Gjilanin.

K.F.V. VJOSA – K.F.V. GILANI. E ENJTE 17:30. /GazetaAlo.