Fjalë Kyçe

Lilaj zyrtarizohet te Prishtina

Lilaj zyrtarizohet te Prishtina

Klubi i futbollit Prishtina ka zyrtarizuar marrëveshjen me mesfushorin qendror Sabien Lilaj.

“Darka pune në Shqipëri përfundon me marrëveshje zyrtare. Rrahman Haradini, aksionar i FC Prishtina ka arritur marrëveshje përfundimtare me mesfushorin me përvojë të madhe dhe ndërkombëtare si dhe ish-anëtarin e Kombëtares Shqiptare, Sabien Lilaj. Futbollisti shumë shpejtë do të prezantohet para futbollistëve të ekipit bardhekaltër”, thuhet në njoftimin për zyrtarizim.